🎁 У комплекті — пенал 1 шт, значок плюшева капібара 1 шт та наліпки з капібарами 2 шт 🐾!

*приклад подібного
🖊️ Стильний, місткий, багатофункціональний пенал!
Цей пенал з м’якої тканини чудово підходить для учнів, студентів та офісних працівників. Може містити до 90 олівців або 50 ручок, а додаткові сітчасті кишеньки — для лінійок, ластиків, стікерів 📎.
📐 Розміри:
21 × 8,5 × 12,5 см
🔸 Колір: коричневий
🔸 Вага: 150 г
🔸 Матеріал: бавовна + щільний канвас
💼 Універсальне використання:
➤ пенал для школи/універу
➤ косметичка для подорожей
➤ органайзер для дрібниць
➤ гаманець або кейс для аксесуарів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 21 см |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Мультипенал |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





